Zaposlitev

Aktualno: Iščemo sodelavca/ko

Delovno mesto: VODJA TRGA V PREVAJALSKI AGENCIJI

Si vodilna osebnost in uživaš v organizaciji projektov?
Potem iščemo prav tebe!

V prevajalski agenciji K&J Translations iščemo samoiniciativno osebo, ki bi prevzela vodenje novega trga!

Kakšne bodo vaše naloge?

  • vodenje prevajalskih projektov;
  • komunikacija s strankami (v nemškem ali italijanskem jeziku);
  • samostojen izračun cen in izdaja ponudb;
  • aktivno izboljševanje trga (promocija, iskanje novih strank, itn.);
  • izdelava analiz trga.

Kaj pričakujemo?

  • odlično znanje nemškega ali italijanskega jezika in slovenščine (zaželena prevajalska smer);
  • izvrstne komunikacijske sposobnosti;
  • organiziranost, natančnost in doslednost;
  • samoiniciativnost in predanost delu;
  • izkušnje s prevajalskim delom so prednost (niso pa pogoj);
  • pripravljenost in želja po učenju.

Kaj ponujamo?

  • prijetno delo v mladem kolektivu;
  • možnost dela preko študentskega servisa (absolvent) ali delni delovni čas;
  • kasneje možnost redne zaposlitve za polni delovni čas;
  • kreativno in raznoliko delo;
  • samostojno odločanje in vodenje projektov;
  • redno plačilo;
  • fleksibilen delovni čas (vsaj 20 ur tedensko).

Prijave (življenjepis in motivacijsko pismo) nam do 24.08.2018 pošljite na email: career@kjtranslations.com

Imate izkušnje s prevajanjem ali ste jih vedno želeli pridobiti?

Imamo nos za dobre prevajalce!

Zaradi vedno večjega povpraševanja in obsega dela v svoj kolektiv vabimo nove prevajalce in lektorje. Mogoče trenutno iščemo prav vas! V primeru, če vas še nismo našli, nam pošljite prijavo in življenjepis na email career@kjtranslations.com ali spodnji obrazec.

Zaradi širitve poleg jezikoslovcev iščemo tudi vodje projektov, tržnike in grafične oblikovalce.

V pričakovanju prijave vas lepo pozdravljamo!

Pišite nam in se pridružite naši ekipi!

Kontakt K&J Translations